[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Rita Ora dhe Dua Lipa urojnë KosovënKëngëtaret kosovare me famë botërore, Rita Ora dhe Dua Lipa kanë uruar Kosovën për 11 vjetorin e Pavarësisë. Rita ka uruar me një fotografi nga videoklipi i këngës “Shine Your Light”, që e kishte realizuar në Kosovë në vitin 2012.

Ndërkaq, Dua e ka uruar me një foto të saj, ku shihen shumë flamuj të Kosovës.

 

Menu Title