[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Rita Ora bën dritë, shkëlqen në paraqitjen e funditRita Ora është një nga këngëtaret e njohura shqiptare që ka arritur sukses të madhë në skenën muzikore botërore. Me këngët e saj ndër vite, ajo ka bërë për vete një numër të madh të fansave gjithandej nëpër botë, shkruan Indeksonline.

Përpos muzikës së bukur, Rita njihet edhe si një vajzë bukuroshe, e cila gëzon edhe forma bombastike trupore. Me paraqitjet e saj publike nëpër rrjetet sociale, ajo është mjaft aktive duke u ekspozuar linjat e saj të ‘nxehta’.

Njejtë ka bërë së fundmi, ku ka ekspozuar linjat trupore dhe bukurinë që e karakterizon nën rrezet e diellit.

Dhuroja familjes shtëpinë e ëndërrave këtë vit të ri, në lagjen më të bukur në kryeqytet!Priam Village Prishtina dhe…

Publiée par Priam Village Prishtina sur Samedi 14 décembre 2019

Menu Title