[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Rikthehet shiu: Nga kjo ditë ulen temperaturat në KosovëBotapress 11 Gusht – Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se në dy ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira. IHK njofton se të mërkurën vende-vende parashihen të shoqërohen me reshje shiu dhe shkarkime rrufesh.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 15-17 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 28-31 gradë Celsius.

Menu Title