[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Rezarta Shkurta i dedikon tatuazh dashurie bashkëshortit Ermalit që vazhdon të qëndrojë në burg (Foto)



Pas një kohe të gjatë që Ermal Hoxha gjendet në burg, Rezarta Shkurta i bën dhuratën më të bukur në distancë.

 

 

Ajo i ka dedikuar një tatuazh me një mesazh dashurie.

As që është menduar fare Rezarta që t’iu tregojë të gjithëve se dashuria jo vetëm që i reziston kohës, por edhe se do të zgjasë përgjithmonë. “Ermal, gjithmonë krah teje”- janë fjalët e tatuazhit në anglisht.

Fotografia është postuar vetëm në Instastory dhe do të largohet pas pak orësh.

Menu Title