[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Reshje të mëdha shiu në Suharekë, nga uji në disa shtëpi shkaktohen dëme materialeKomuna e Suharekës gjatë ditës së djeshme është përfshirë nga reshje të mëdha të shiut.Reshjet e mëdha të shiut në këtë komunë, ka bërë që në fshatin Shirokë të përfshihen me ujë disa shtëpi, duke shkaktuar dëme materiale, por pa rrezikim të jetës së njerëzve.

Uji ka depërtuar në dhomat e shtëpisë dhe ka shkaktuar dëme materiale të konsiderueshme. Metro më poshtë ju sjellë disa foto./

Menu Title