.
×

Renees i ndodh diçka e papritur derisa frynë qirinjte, shtangen Nora dhe Roberti



Renee nuk mund të festonte më bukur ditëlindjen e saj.

 

Dy këngëtarët nuk kursyen asgjë për t’ia bërë sa më madhështore ditëlindjen Reneesë duke ia organizuar një festë të madhe, përcjell ORAvip.

 

 

Pamje mahnitëse po publikohen nga festa e vogëlushes së famshme, Renee.

 

Në një video shihet atmosfera e bukur që mbizotëroi në ahengun e ditëlindjes, por Renee nuk e priti një surprizë që e trembi pak.

 

Derisa ajo po frynte qirinjtë një ‘shpërthim’ frikësoi atë dhe jo vetëm, edhe Roberti reagoi pas kësaj zhurme.

 

VIDEO