.
×

Remzie Osmanit i shkojnë mysafirë baba dhe nënë, ja me çka i pret ajo!Remzie Osmani është ndër këngëtaret me të dashura për publikun tonë.Pos për këngët e saj, ajo është e njohur edhe për elegancën në çdo paraqitje, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Mbrëmë asaj i kanë shkuar mysafirë dy prindërit e saj. E kjo e ka gëzuar shumë Remzien e cila i ka pritur me kafe e kekësa.

Për më tepër, shikoni foton më poshtë.