.
×

Reali bënë gati një ofertë për JanuzajnReal Madridi është duke përgatitur një ofertë për Adnan Januzajn.

Skuadra kryeqytetase spanjolle, Real Madridi, dëshiron ta transferojë yllin kosovar, Adnan Januzaj.

Sipas Mirror, Adnani ka tërhequr vëmendjen e krerëve mbretëror të cilën e duan transferimin e tij.

Gjithsesi, Januzaj po cilësohet si pasardhës i Ryan Giggs te Manchester United dhe një largim i tij nga Old Trafford duket jo shumë i mundur.