.
×

Reagon vajza e Ukshin Hotit, për personin që fali tokën për të ndërtuar xhami: M’plasët me IslamizmaIsh Gazetarja dhe e bija e patriotit Ukshin Hoti ka reaguar prap për rastin plakun e mashtruar nga islamkët, ajo së fundmi ka kritikuar Plakun haxhi Ramadan Hyseni i cili dhuroi 10 ari truall në lagjen Emshir me vlerë prej (220.000€) për KBI Prishtinë për ndertimin e Xhamisë.

I kish dhuru tipi 200 mije euro per ndertim te xhamise. Bac a po don me na e bo 4 katershe e me 6 minare a? M’plaset me islamizma kur gjysherit i keni pase te krishtere.

Ne anen tjeter zyrtaret deklarojne me perqindje se sa muslimane jane ne shqiptari pa e bo as edhe nje statistike profesionale. Hajt futjani kot si gjithe te tjeret se ne vendet arabe jeni duke jetu!