[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Reagon Dua Lipa, mohon se ka kaluar natën me Marco Asension, i ka dy fjalë edhe për RealinDua Lipa kishte bërë hapjen e ndeshjes finale të Ligës së Kampionëve në Kiev, që është luajtur ndërmjet Real Madridit dhe Liverpoolit.

Por pas kësaj, u tha se këngëtarja kaloi natën me lojtarin e Real Madridit, Marco Asensio.

 

Kjo nxiti edhe reagimin e vetë këngëtares.

 

Nëpërmjet Tëitter, Dua ka mohuar një gjë të tillë.

 

“Nuk e kam takuar kurrë Marco Asension dhe duket e pamundur të ndodh, sepse agjenti im i cili është fans i Liverpoolit nuk do të më falte asnjëherë”, është shprehur ajo.

 

 

https://twitter.com/DUALIPA?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.gazetaexpress.com%2Froze%2Fbefason-dua-lipa-ja-cfare-thote-per-lidhjen-me-asension-e-real-madridit-542194%2F

 

Menu Title