[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ramushi me shaka jep lajmin e madh, ai e Anita po bëhen sërish prindër?Anita Haradinaj është gruaja e Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj. Është moderatore shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Ajo e Ramushi kanë qenë të ftuar në emisionin e Ermal Mamaqit “Xing me Ermalin”, ku shpalosën shumë të pa thëna. E në një moment, ai tha se po presin edhe një fëmijë.

Por, pastaj ai e zbuloi se po bënte shaka dhe se nuk ishte e vërtetë.

Menu Title