[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ramush Haradinaj dridhë Serbinë, populli e mediat në panik të madhPadia që do t’i bëhet Listës Srpska është dhënë si lajm edhe në mediat e Serbisë.

Kështu, blici.rs, ka raportuar se padia e Kryetarit të AAK’së do të bëhet ndaj Listës Srpska, pse këta të fundit e cilësuar ish-Kryeministrin si kriminel lufte.

Blic.rs raporton, bazuar në deklaratën e avokatit Arianit Koci se padia do të ushtrohet ndaj Listës Srpska ka të bëjë me shpifje dhe fyerje.

Menu Title