.
×

Rama publikon padashje një sekret të birit të tij (Foto)Kryeministri Edi Rama ka postuar mbrëmjen e djeshme një fotografi në rrjetin e tij social Instagram, ku ka dalë bashkë me të birin Zahon.

Ata duken që të dy shumë të lidhur më njëri tjetrin dhe gjithashtu janë veshur edhe njësoj, gjë që ndodh shpesh ditët e sotme mes baballarëve dhe djemve

Që të dy kanë veshur bluza të bardha dhe tuta të zeza.

Ndërkohë pas kokës së Zahos bie në pah një llastik i cili zakonisht përdoret për të mbajtur syzet të fëmijët e vegjël.

Sigurisht që kjo nuk është diçka shumë problematike, por ndoshta është arsyeja pse Rama nuk e tregon fytyrën e Zahos, duke qenë se ai është edhe i mitur.