[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Qyteti i Lipjanit pa rrymë e pa ujë që nga mëngjesi, ky është shkakuQytetarët e Lipjanit që nga mëngjesi janë pa rrymë dhe pa ujë.Kjo s’i pasojë e punimeve që KEDS është duke i bërë në teren, transmeton Indeksonline.

KEDS ditë më parë kishte lajmëruar qytetarët e Lipjanit për këtë ndërprerje. Rryma pritet të vijë me vonë.

Menu Title