.
×

Qytetarit i përkeqësohet gjendja derisa priste autobusin, ndërron jetë në spitalNjë personit i është keqësuar gjendja derisa ishte duke e pritur autobusin në lagjen “Dardania” në Pejë. Ai është dërguar në spital për t’u trajtuar dhe aty ka ndërruar jetë.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.