[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Qentë bëjnë qejf në spitalin e PodujevësNë rrjetet sociale është publikuar një video ku në objektin e një Qendre të Mjekësisë Familjare në Podujevë, shihen disa qenë.

Videoja ka marrë mijëra komente dhe shpërndarje nga qytetarët, të cilët e kanë kritikuar qeverisjen e kryetarit të deritanishëm të Podujevës, Agim Veliun

Në videon e publikuar nga një përkrahës i VV’së dhe Albin Kurtit, shihen qentë të cilët lëvizin lirshëm nëpër hollin e spitalit.

Madje ata duket se janë aq rehat në hapësirat e QKMF’së, sa hyjnë e dalin nga aty pa i penguar askush.

Arritjet e LDK-së në sferen e shëndetësisë në Podujevë (VIDEO +18)22.02.2020

Publiée par Mentor Llugaliu sur Dimanche 23 février 2020

 

Menu Title