[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Qëndresa, 22 vjeçarja që vuan nga një sëmundje e rënde ka nevojë për ndihmën tuaj!Qendresa Mazreku, 22 vjeçarja e cila vie nga komuna e Malishevës vuan nga një sëmundje e rëndë. Ajo vite më parë u detyrua ta lë shkollen si rezultat i problemeve shendetesore, shkruan Indeksonline.

Qëndresa ka nevojë për operim, dhe për këtë i duhet edhe ndihma e juaj! Të gjithë ju që keni vullnet ta ndihmoni Qendresen mund të kontaktoni në këtë numer telefoni: +38349232245.

Menu Title