[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Putin shashtriset nga Koronavirusi, kjo është fotografia që po qarkullon për presidentin rusPandemia COVID-19 ka detyruar që edhe krerë të lartë shtetëror e njerëz të fuqishëm në botë të ndryshojnë sjelljet, mënyrën e jetesës dhe veshjen e tyre.

Presidenti i Rusisë, Vladimit Putin, ka vizituar një spital në Moskë në të cilin po kurohen të infektuarit me COVID-19, derisa është parë i veshur në mënyrë speciale.

E një pamje të tillë të Putinit me veshjen e verdhë dhe maskën në gojë e kanë bërë edhe montazh.

Në një fotografi që po qarkullon në rrjete sociale, Putin shihet me veshjen e njejtë në një mbeldhje të krerëve të insitucioneve në Rusi.

Menu Title