.
×

Punë e kryer: Isco i thotë ‘PO’ gjigantit evropianIsco Alarcon është i gatshëm që të largohet nga Real Madrid. Isco Alarcon e di se e ka humbur rëndësinë te Real Madrid, andaj do ta kërkojë largimin. Sipas mediave në Angli, Chelsea e dëshiron transferimin e spanjollit, përcjell “lajmi.net”.

Skuadra londineze e di se do ta humbet Eden Hazardin, andaj do t’i marr shërbimet e Iscos. Real Madrid do të tentojë me këtë rast të ofroj një shumë të parave dhe spanjollin në shkëmbim të belgut.