[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Publikohet video e ‘rrahjes’ se deputetit nga Policia SerbeNë emisionin Kojshia Show këtë jave ishte i ftuar dhe zv.ministri i AAK-së Xhavit Zariqi dhe kandidati per deputet.

Në emision ju shfaqe videoja e tortures dhe rrahjes se tij qe i kishte bërë policia paramilitare serbe.

Shikoni videon e më poshtme nga min 24:30.

Menu Title