[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Publikohet Harta; Sa e madhe ishte Shqipëria në kohën e Skënderbeut?Permes një postimi në “Facebook”, Shkreli komenton se harta është ne kulmin e rezistencës shqiptare ndaj osmanëve, nga Gjiri i Kotorrit ne Gjirin e Lepantos, dhe zemrën e saj me Skënderbeun.

Menu Title