[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Publikohen pamjet kur dy të rinj vjedhin parfume në PrishtinëVjedhjet në vendin tonë janë bërë një dukuri shqetësuese, madje rastet e tilla po ndodhin kudo, si në rrugë, kafiteri, por edhe në biznese të vogla.

Pronari i një dyqani kozmetike në Prishtinë që gjendet në “Albi Mall”, ka dërguar në adresë të Indeksonline disa video dhe fotografi, ku tregon se si dy të rinj janë kapur dy vjedhur parfuma.I njëjti pretendon se i janë vjedhur dy parfuma.

Në video mund të shihni edhe fytyrat e të rinjve që vërehen fare mirë.

VIDEO

Menu Title