.
×

Publikohen pamjet e shtëpisë së Bleros e cila kap çmimin prej 350 mijë euroveShtëpia e tyre ndodhet në një kompleks të mbyllur në Prishtinë dhe ka vlerën 350 mijë euro.Ajo është super luksoze dhe Blero sapo ka zbuluar pamje brenda saj.

Ai ka publikuar në Instagram një video ku tregon pjesën e pishinës.“Shtëpi e ëmbla shtëpi. Afrona Dika, më mungon”, shkruan Blero mbi video.