.
×

Publikohen fotografi të reja, të papara më parë nga konflikti në Kumanovë (Foto)Publikohen fotografi të reja, të papara më parë, nga luftimet e fundjavës së shkuar në “Lagjjen e Trimave” në Kumanovë mes forcave qeveritare dhe një grupi të armatosur, përcjell Botapress.

Në 15 fotot e publikuara nga Kumanova Sot shihen djegjet e banesave dhe sulme me armë nga ana e policisë dhe ushtrisë maqedonase.