[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Pse Kanye po refuzon të bëj seks me Kim Kardashian? (Foto)Kim është një nga femrat më seksi në botë, me miliona meshkuj që vrapojnë pas saj. Por, pse bashkëshorti i saj po refuzon të bëj seks me të.
34 vjeçarja Kim Kardashian është e dëshpëruar që të ketë seks me bashkëshortin e saj prej shtatë muajsh, Kanye West.

36 vjeçari nga ana tjetër, i cili qëndroi tre javë larg nga Kim, nuk po mund të ndërprejë punën që të shkoj në shtrat me të.

Ajo po kërkon me ngulm që ai të kthehet mbrëmjeve në shtëpi dhe të kalojnë më shumë kohë intime së bashku.

“Tingëllon çuditshëm se si simboli më i madh i seksit i gjeneratës së saj po vuan për seks por pikërisht kjo po ndodh”, ka thënë një burim i afërt me çiftin për HollywoodLife.
kim-kardashian-kanye-west-ibiza-bed-leafd

Menu Title