.
×

Provokon si kurrë më parë! Shikoni çfarë bën Anxhela Martini (Foto)Është padyshim një nga modelet më të bukura me origjinë shqiptare, e cila karrierën e saj e vijon jashtë vendit.

Por ashtu siç është shprehur edhe më parë tashmë Anxhela Martini nuk do të vazhdojë më në rrugën e modelimit. Megjithatë hiret dhe sjelljet si modele ajo nuk i ka humbur aspak. Në foton e fundit të publikuar në rrjete sociale, Anxhela ka treguar vetëm një nga këmbët e saj në makinë, duke u shfaqur më seksi dhe në formë se kurrë.