[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Probleme me të fejuarin? Linda Rei shpjegon arsyen se pse nuk e mban unazën në gishtPas fejesës së saj, lajm që bëri bujë në mediat online, transgjinorja e parë shqiptare, Linda Rei ka ndarë me publikun detaje nga jeta e saj.

 

Tashmë, ajo bashkë me Massimo-n, djalë me origjinë shqiptare, kanë 6 muaj bashkë dhe romanca ka marrë tjetër formë. Pak kohë më parë, Massimo i ka propozuar edhe me një unazë shumë të çmuar, që Linda, për fat të keq, nuk e mban në gisht. Lajmet e ditëve të fundit se çifti mund të jenë në një krizë nuk janë të vërteta, edhe pse Linda ka pranuar sot në “Rudina” se jo gjithmonë dashuria është aq e bukur sa të gjithë do të donim. “Ka kriza të vogla, kriza të përditshme, xhelozitë e vogla…” – duke e argumentuar këtë me faktin se për Massimo-n është e vështirë të kuptojë gjithçka që ndodh në showbiz. Mes të tjerash ajo pohon se nëse rrezikohet dashuria e saj, ajo dot ë hiqte dorë nga vëmendja mediatike.

Ndërkohë, ajo tregoi se pse nuk e mban më unazën në gisht. “Thjesht sepse kam frikë ta mbaj në dorë, është një karat e gjysmë. Jam edhe harraqe…” – thotë ajo.

Menu Title