[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Prizren; Arrestohet hajduti pasi e falë namazin e drekës!Myrfet Shasivari- Botapress, Prizren

 

Zyrtarë policor të Stacionit Policor “Veriu” në Prizren, kanë njoftuar se dje, në orët e drekës, në afërsi të xhamisë së Arbanës, e kanë arrestuar një person të dënuar nga gjykata për vjedhje të ndryshme me 2 vite burg. I dyshuari është arrestuar duke dalë prej xhamisë pasi kishte kryer lutjet dhe i njëjti dërgohet në Burgun e Dubravës për vuajtje të dënimit.

 

Menu Title