[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Prishtinë, arrestohet pasi e rrah keq prindin e tij 

Policia e Kosovës ka bërë me dije se një person është dërguar në mbajtje pasi i njëjti ka sulmuar fizikisht prindin e tij.

 

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e djeshëm në Prishtinë.

 

“Prishtine. 09.12.2017-09:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi qe i njejti ka sulmuar fizikisht prindin e tij. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njejti ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër te prokurorit i dyshuari dërgohet ne mbajtje”, thuhet në raportin policor.

Menu Title