[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Prishtina këtë mëngjes, e qetë dhe e mbuluar me borëNdonëse kemi hyrë në stinën e bukur të pranverës, 1 prilli e ka gjetur vendin tonë të mbuluar me borë. Viset malore dhe qytete në Kosovë, sot kanë marr një pamje tjetër, duke u zbardhur nga dëbora.

Prishtina mëngjesin e kësaj të mërkure është e qetë dhe e bardhë, rrugët të zbrazëta dhe temperatura të ftohta si një ditë tipike dimërore.

Fotografi i Indeksonline ka sjellur disa pamje të kryeqytetit i cili po vazhdon të jetë i heshtur pas thirrjeve për të qëndruar në shtëpi si masë parandaluese ndaj pandemisë COVID-19.

Menu Title