[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Prezantuesja e RTK-së që i kalli të gjithë në dasmën e Marinës dhe Getit (Foto)Prezantuesja e lajmeve të RTK-së Njomza Berisha-Miftari ka mahnitur mbrëmë.

Ajo dukej tejet seksi me një fustan të zi të hapur, përcjell arbresh.info.

 

Njomza është e martuar me këngëtarin Don Pizhi.

Ja si dukeshin çifti mbrëmë në dasmën e Getit dhe Marinës.

Menu Title