.
×

Prezantuesja e njohur shqiptare provokon me “zogun” (Foto)Viola Spiro, së fundi ka shtuar aktivitetin e saj në rrjetet sociale.

Bukuroshja bjonde e cila është veshur krejtësisht me të zezën duket me shumë stil dhe class, shkruan Indeksonline.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka shpërndarë një foto, derisa dukshëm ka provokuar duke vendosur dorën mbi “zogun” e saj.