.
×

Prezantuesja e AAK-së detyrohet të largohet nga skena: “S’jam mirë”!Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka prezantuar sot disa aderime, shuma pjesë e show-bizit dhe artistë të njohur.

Mirëpo, një e papritur ndodhi derisa u lexuan emrat e këtyre personalieve.

Prezantuesja e AAK-së për një qast nuk ishte në gjendje të vazhdonte t’i tregonte aderimet. “O, s’jam mirë…”, ishin fjalët e saja drejtuar Erolld Belegut.

Shikoni videon në minutën 19:35.

Rrugëtimi drejt fitores

Rrugëtimi drejt fitores, me AAK-në (drejtpërdrejt)

Publiée par Ramush Haradinaj sur Vendredi 23 août 2019