.
×

Prezantuesi i njohur shqiptar i jep fund beqarisë me një mashkull!Me siguri të gjithë e kujtoni edicionin e fundit të “Top Select”, emisioni i muzikës i prezantuar nga katër të rinj.Kiara Tito, Ardit Murataj, Liesa Haxhiasllani dhe Mishel Rrena shoqëruan çdo pasdite publikun shqiptar duke i njohur me të rejat më të fundit të muzikës dhe duke mbajtur diskutime interesante me njëri-tjetrin gjatë minutave të transmetimit

.Pas përfundimit të programit, secili prej prezantuesve mori drejtimin e tij në media apo diku tjetër dhe dy djemtë janë shfaqur më pak se vajzat në ekran.

Xing.al ka zbuluar se njëri prej tyre, Mishel Rrena është larguar së fundmi nga Shqipëria dhe ka nisur një jetë të re jashtë vendit.