.
×

Premierë: Genta thotë ‘A je gati’ (Video)U përfol që një kohë të gjatë dueti mes Genta Ismajlit dhe reperit 2Ton. E kësaj pritje i erdhi fundi.

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli më në fund ka sjellur për publikun e saj këgën më të re “A je gati” në bashkëpunim me reperin 2Ton.

Teksti i kësaj kënge është shkruar nga BimBimma e 2Ton, producent janë Zzap e Chriss.

Në linkun më poshtë mund ta ndiqni këngën së bashku me tekst