.
×

PREMIERË/ Ermal Fejzullau, Lumi B dhe Ledri Vula me “Tavolina”Ermal Fezullahu, Lumi B dhe Ledri Vula, kanë lansuar videon e këngës me titull ‘Tavolina”.

Kënga sapo është publikuar në kanalin you Tube, pritet që të pushtojë klubet shqiptare, meqë vjen me plotë ritëm.
Këngën e këtij bashkëpunimi të kësaj tresheje mund ta shijoni në linkun më poshtë.