[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Prekëse: Halil Kastrati nuk mund t’i ndal lotët në emision, ja kush e bëri të qajë!Humanisti më i madh Shqiptarë dhe themeluesi i Shoqatës Humanitare “Jetimat e Ballkanit” Halil Kastrati ishte mysafir në një ndër emisionin më të shikuar në Kosovë “Kojshia Show”.

Ai u befasua kur pa këtë njeri dhe u emocionua shumë duke qarë me lot nga ajo që i tha..!/InfoKosova/

Shikojeni videon nga minuta 28:

 

Menu Title