[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Postimi prekës i Stresit për Albert Krasniqit: “Kjo botë është e flliqt”



 

Reperi nga Shqipëria ka shkruar një postim dedikuar të ndjerit Albert Krasniqi.Ai e ka kujtuar me një postim në Instagram duke shkruar fjalë prekëse.

“Kush te ka njoft tka dasht, me deshte Dhe te deshta Albert ! Kjo bote është e flliqt shihemi ne boten tjetër. Zoti Është i Madh”, ka shkruar reperi.

Ndryshe, Albert Krasniqi ndërroi jetë ditën e djeshme, derisa dyshohet se u vra nga babai i tij Skënder Krasniqi.

Shkaqet e ardhjes deri te vrasja ende nuk janë zbuluar, trasnemton Botapress.info

 

Menu Title