[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Policia jep detaje për ndeshjen në afërsi të KlinësBotapress 22 Nëntor – Katër persona janë lënduar lehtë si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në rrugën magjistrale Pejë-Prishtinë, në fshatin Dollc të Klinës.Këtë e konfirmoi Xhevat Ibraj, nga Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë.Ai tregoi se personat e lënduar kanë pranuar ndihmën mjekësore

“Aksidenti ka ndodhur rreth orës 18:30, njësitet e trafikut kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin. Në aksident të përfshira janë dy vetura”, tha Ibraj.

Menu Title