[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Policia gjen dy persona pa shenja jetePolicia e Kosovës në raportin e saj 24 orësh ka raportuar se ka gjetur dy persona të vdekur, njëri në Graqanicë dhe tjetri në Prizren.Derisa në Graqanicë vëllai ka raportuar për vdekjen e vëllait të tij, në Prizren vetëm është raportuar për vdekjen e një personi pa treguar se nga kush është gjetur.

Tutje policia njofton se trupat e pajetë të viktimave janë dërguar në Institutit e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Menu Title