[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Policia arreston 6 perosona, ishin rrahur mes vete 

Në Prishtinë janë arrestuar gjashtë të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes veti dhe si pasojë, njëri prej tyre ka pësuar lëndime trupore i cili ka pranuar trajtim mjekësor. Të gjithë të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar ndërsa rasti vazhdon të hetohet.

Menu Title