[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Po ‘shpërthen’ Luana, bëni kujdes me pamjet! 

 

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca, si çdo herë tjetër edhe tani ka për të treguar shumë me paraqitjen e saj, shkruan “Zëri.Info”.

 

E veshur në të gjelbër me shkëlqim, Luana ekspozon linjat e trupit aq “shpërthyese” që ka.

 

Po të shikoni në rrjetin social “Instagram” në profilin e saj ajo ka një mori postimesh të fotografive në pozita të ndryshe, disa me ndërhyrje e në disa edhe spontanisht!

 

Ndryshe, Luana u akuzua nga fansat dhe mediat rozë edhe për ndërhyrje kirurgjike, por ditë më parë dha një përgjigje që i hodhi poshtë të gjitha thashethemet për trupin e saj, shkruan “Zëri.Info”.

 

 

Më poshtë shikojeni si duket biondina më seksi e estradës tonë.Image

Menu Title