[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Po prisnin tortën e dasmës, shikoni çfarë i bën dhëndri nusesKy është momenti qesharak kur një dhëndër e gjuajti për toke nusen e tij, përderisa po tentonte t’ia përplaste tortën në fytyrë.

Në fillim të videos, çifti shihet duke e prerë tortën e dasmës. Sapo të marrin nga një copë, ata dalin përballë njëri-tjetrit dhe përgatiten për përplasjen e tortës, transmeton Gazeta Express.

Por dhëndri godet më fort se që duhet, duke e rrëzuar nusen e tij para mysafirëve./BP/

Video

Menu Title