[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Po argëtoheshin duke u larë: Burri sulmohet nga krokodili, por ndodh mrekulliaKjo video vjen nga India, dhe është bërë virale për pak kohë në intenet.Tregon momentin kur njëri nga ta sulmohet nga krokodili.

Fatmirësisht jeta e burrit u shpëtua nga shoku i tij brenda pak sekondave, derisa të dytë ishin duke u larë.

Menu Title