.
×

Plaçkitet Teuta SelimiSot në orët e hershme të mëngjesit, hajnat kanë hyrë në shtëpinë e këngëtares së mirënjohur, Teuta Selimi. Ata kanë plaçkitur një shumë të konsiderueshme parash.

Këngëtarja e famshme e estradës shqiptare, Teuta Selimi, sot ka qenë viktimë e hajnave.

Ngjarja ka ndodhur në shtëpinë e saj, e cila gjendet në lagjen Veternik në Prishtinë, njofton lajmi.net.

Mes tjerash, asaj i janë plaçkitur para në vlerë prej 5000 euro si dhe një telefon iPhone 5S. dpuf