.
×

Pique vendos në një formacion Ronaldon e Messin, shikoni reagimin e Shakiras (FOTO)Gerard Pique ka publikuar formacionin e tij në një nga videolojërat online të futbollit.

Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, ka publikuar formacionin e tij në videolojën online të futbolli.

Ai në sulm ka vënë Cristiano Ronaldon, Robin Van Persien e Lionel Messin, teksa ka kërkuar sugjerime nga tifozët e saj për ndonjë ndryshim.

E, një nga komentet ishte edhe ai i të dashurës së tij, Shakira. “I dashur…Ҫfarë po bënë me Leo Messin në të djathtë? Ai është një qendërsulmues, zgjohu!”, i shkroi Shakira.

“E di se ҫfarë po bëjë e dashur. Unë e kam strategjinë time, prit dhe shih!”, ia ktheu Pique.