.
×

Përvjetori i tretë i Teutës dhe Adonisit, fjalët më të ëmbla i thotë aktorjaAktorja e njohur, Teuta Krasniqi dhe Adonis Morina sot festojnë përvjetorin e tretë, shkruan lajmi. net

 

Teuta përmes një postimi që ka publikuar në Instagram bën të ditur se e ka përvjetorin e lidhjes teksa zgjedh disa fjalë emocionuese për bashkëshortin.

 

 

“Dashuria nuk numërohet, sa ditë muaj apo vite keni qenë së bashku, Dashuria është sa shumë e duani njëri-tjetrin çdo ditë, unë bie në dashuri, çdo ditë e më shumë, Përgjithmonë i imi. Urime përvjetori zemër, Tdu”,- ka shkruar ajo.

 

Adonisi dhe Teuta tashmë janë prindër të një vajze, Kaia.

 

Teuta e ka dëshmuar se është aktore shumë e suksesshme dhe një nënë mjaft e përkushtuar.