[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Përse Naimi e futi Mihrijen në bagazh kur ishin në Mal të Zi? 

 

Mihrije Braha tregon që gjatë një udhëtimi me burrin e saj Naimin për xhirimet e Vitit të Ri në TV Podgorica, për shkak të kushteve të ashpëra klimatike kanë ngecur në borë në Rozhaj, shkruan Botapress.info

Në ato momente nuk kishte kaluar ndonjë veturë dhe ajo me sarkazmë tregon se Naimi e kishte future në bagazh për të mbajtur bilancin e makinës./Botapress.info/

Image result for naim mihrije me makine

Menu Title