[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Perleshje në Obiliq, lëndohet një personBotapress 11 Shtator – Sot në Obiliq disa persona janë përleshur me thika, ndërkaq njëri prej tyre ka pësuar lëndime dhe është dërguar për tretman mjekësor

Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për Rajonin e Prishtinës, Florie Ahmeti.

“Rreth orës 13:00 kemi pranuar informatën për një përleshje në rrugën “Adem Jashari” në Obiliq, ku lëndime trupore ka pësuar një person (mashkull).  Personi i lënduar është dërguar për tretman mjekësor, ndërkohë që policia ka identifikuar personat e përfshirë në rast dhe është në kërkim të tyre”, ka thënë Ahmeti.

Menu Title