[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Përleshje mes tifozëve të Malit të Zi dhe DardanëveBotapress 14 Tetor – Një përleshje ka ndodhur mes tifozëve të Malit të Zi që gjenden në stadiumin “Fadil Vokrri” dhe Dardanëve Siç edhe shihet shihet nga videoja  një grup i vogël i malazezëve janë të pranishëm në stadium duke bërë tifo për skuadrën e tyre.

Megjithatë gjërat eskaluan para golit të parë të Kosovës të shënuar nga Amir Rahmani.

Për fat sigurimi i pranishëm në stadium ka ndërhyrë dhe nuk ka lejuar një eskalim të situatës.

Kosova po avancon me rezultatin 1-0. VIDEO

Menu Title